Hlavní strana Ceník Fotogalerie pensionu Rezervace ubytování Kontakt Cesta k nám Zajímavosti okolí

Zajímavosti okolí

Zde na této stránce vám dáme možnost nahlédnout několik zajímavých typů kde vyrazit v blízkém okolí.

Pražský veletržní areál Letňany

Pozemek areálu PVA zabírá plochu 105 tis. m2. Současná krytá výstavní plocha pevných hal je 33.910 m2. Dále je pak možno využít pro výstavní účely 6 tis. m2 zpevněných ploch venkovních prostor.

V případě nutnosti a požadavků velkých veletrhů jsme schopni zvýšit krytou plochu areálu pomocí mobilních hal, umístěných uvnitř nebo i vně areálu o dalších 25 000 metrů výstavní plochy.

To je jedna z hlavních deviz výstaviště PVA Letňany, které je tímto způsobem velmi adaptabilní pro požadované velikosti veletrhů.

OC Leťnany

Obchodní centrum Letňany je největší v České republice a nabízí tak ještě více možností nákupů a zábavy. Doufáme, že budete OC Letňany vnímat jako místo, které opravdu stojí za celodenní návštěvu.

Bobová dráha Prosek

Příznivci a milovníci vzrušení a napětí pro vás otevřeli na Proseku první a JEDINOU bobovou dráhu v Praze.  Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit "vyhlídkovým" tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Pokud ze samé euforie páku pustíte, vozík se automaticky zpomalí. 

Nebojte se navštívit dráhu i s malými dětmi!  Děti mohou jezdit samy již od osmi let díky automatické brzdě. A protože vozíky jsou pro 2 osoby tak nepřijdou zkrátka ani ti nejmenší nebo citlivější povahy.

Trať je dlouhá téměř 1 kilometr a nabízí nejednu vychytávku (osmička, "hup", ...). Po příjezdu do cílové rovinky se nemusíte bát, že čerstvě nabytý zážitek vypotíte tlačením vozíku zpátky na start. Dráha je totiž vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět přímo před pizzerii, kde se můžete posilnit po svém vzrušujícím zážitku nebo jenom posedět na terase s výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici. Atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení.

Aquacentrum Letňany Lagoon

Aquacentrum Letňany Lagoon zahájilo svoji činnost v listopadu roku 1999. Investorem projektu byla společnost TESCO STORES ČR, která v organizační součinnosti s MČ Praha 18-Letňany vybudovala během 12 měsíců moderní víceúčelový komplex, který byl projektován anglickým architektem dle zvyklostí provozu ve Velké Británii. „Laguna“, jak Aquaparku návštěvníci „slangově“ říkají, si velice rychle našla své místo na trhu a v roce 2001 byla zařazena mezi první tři plavecké komplexy v České republice. Průměrná roční návštěvnost 230 tisíc osob za 4 roky provozu potvrzuje vysoký zájem veřejnosti o poskytované služby.

Technologie provozu a úpravy vody je koncipována dle nejmodernějších požadavků včetně bezpečnostních hledisek a bezbariérového přístupu do celého objektu.

Věříme, že se staneme Vašim stabilním a spolehlivým partnerem při využívání volného času v oblasti sportovních služeb.

O2 aréna

O2 ARENA je nejmodernějším víceúčelovým stánkem pro sport, kulturu, zábavu, výstavy, veletrhy a další události v Evropě. Arénu charakterizují nejmodernější technologie, univerzálnost využití, sofistikovaný marketing, komfort a všestranné služby pro diváky a návštěvníky.

Výhody O2 ARENY jako vedoucího společenského, zábavního a obchodního prostoru v České republice v budoucnosti umocní i víceúčelové centrum Zelený ostrov, zahrnující mezinárodní hotel, kongresové středisko, obchodní a administrativní prostory, včetně parkovacího domu nebo rozsáhlého parku.

PALACE CINEMAS Letňany

Palace Cinemas Letňany = skvělé filmy pro celou rodinu, 8 kinosálů, skvělý zvuk, pohodlné sedačky a největší panoramatické plátno. Palace Café.

PENSION POHODA PRAHA
Svijanská 553/62
197 00 Praha 9 - Kbely
(Penzion 3km od výstaviště PVA Letňany)
tel: +420 739 777 400